Granite G10

Granite G10
  • Orijinal Mürekkeplerle Kimyasal Olarak Uyumludur, Değişim Sırasında Yıkama Gerekmez.
  • Mükemmel Görüntü Kalitesi
  • Üstün Renk Gamı
  • Üstün Güvenilirlik
  • NUtec Digital Ink Delivery System Garantisi tarafından desteklenir
Granit G10, Mimaki JV5 ve Roland RS640 gibi yazıcılarda kullanıldığı gibi Epson baskı kafalarında kullanılmak üzere tasarlanmış üstün kaliteli, hafif çözücülü bir mürekkeptir. Bu mürekkep, güçlü yüksek hızlı endüstriyel tip baskı gerektiren, kendinden yapışkanlı vinil ve PVC afiş malzemelerine baskı yapmaya uygundur. Mükemmel dış mekan dayanıklılığı ile Granite G10 mürekkep, mükemmel görüntü kalitesi için üstün bir renk gamına da sahiptir. Bu formülasyon, düşük bakım gereksinimleriyle uzun süre kesintisiz baskı yapılmasını sağlayan olağanüstü baskı stabilitesine sahiptir. Mürekkepler normal uygulamalarda, uygun yüzeyler üzerinde kullanıldığında, dış mekanda en az 12 aya kadar dayanır.
UYUMLU OLDUĞU BASKI KAFALARI Epson® DX4™, Epson® DX5™, Epson® DX6™, Epson® DX7™
AMBALAJ ŞEKLİ 1 lt. Bidonlarda .
Koli içerisinde 6 bidon(6 lt) olarak.
RAF ÖMRÜ 18 AY
NAKLİYE VE SAKLAMA BİLGİLERİ Depolama ve taşıma sıcaklıkları: + 5 ° C ile + 35 ° C arasında. Doğrudan beton zemine temas etmediği ve doğrudan güneş ışığından uzak, serin ve kuru bir alanda depolayınız.
BASKI ORTAMI ŞARTLARI Sıcaklık: + 19 ° C ila + 28 ° C arasında ; Bağıl Nem:% 30 ila% 80 Yoğuşmasız. NUtec bakım sıvıları ve temizleme solüsyonları ile birlikte kullanılmalıdır.
NUtec web : https://nutecdigital.com/product/g10//