Sıvı Laminasyonlar

Sıvı Laminasyonlar
  • Son derece dayanıklıdır
  • Tır Brandası ve filo grafikleri için formüle edilmiştir
  • Kir toplanmasını en aza indirir
  • UV ışık geçirgenliğinin etkisini en aza indirir
  • Oksidasyon, nem ve sıcaklığın etkisini en aza indirir
  • Yüksek aşınma direnci
  • Parlak olarak stok tutulmaktadır
ClearFlex ME UV son derece dayanıklı, su bazlı, şeffaf üretan bir kaplamadır. Dış kaynaklı etmenlerin; yani sıcaklık, nem, oksijen (oksidasyon) ve özellikle güneş ışığının zararlı etkilerini en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır . ClearFlex ME, dijital baskıları korumak için formüle edilmiştir. Germe Vinil,tır brandası, folyo, billboard ve dijital baskılı duvar kağıdı v.s… üzerine uygulanmaktadır. Bu kaplama fotodegradasyon etkilerini en aza indirerek medya ve mürekkep kombinasyonunun ömrünü ve genel dayanıklılığını uzatır. ClearFlex ME D320 parlaktır. Bu kaplama hava ile kurutulabilir veya sertleştirilebilir ve fırça, rulo, sprey veya otomatik sıvı laminasyon makinesinde kolayca uygulanabilir.
UV KORUMASI:
D320 , UV’nin zararlı ışınlarından “koruma” sağlamak için UV emicilere ve HALS'a sahiptir. ClearFlex ME hem ultraviyole emicileri (UVA'lar), hem de UV ışığın zararından maksimum koruma sağlamak için Engellenmiş Amine Işık Stabilizatörleri (HALS) içerir. UVA'lar, kaplamayı ve yüzeyi korumak için zararlı UV radyasyonunu emer. HALS, bir kaplama bağlayıcısındaki çökmeyi absorpsiyondan başka yollarla engeller. Tavsiye edilen kalınlık 1 mil DFT uygulandığında, medya 3-5 yıla kadar erken solmaya karşı korunacaktır.
BASKI DAYANIKLILIĞI:
ClearFlex ME, medyanın esnekliğini korurken, hem iç hem de dış mekandaki dijital baskılı imajları aşınmadan, sudan ve erken solmadan korur. Ayrıca renkleri “patlatır” ve baskıya canlı bir görünüm verir. Aşağıdaki özellikleri sağlarken, aynı zamanda sert laminasyonlarla karşılaştırıldığında metrekare başına daha düşük bir maliyet sağlar.
UYGULAMA:
Kullanmadan önce ürünü amacınız doğrultusunda test edin. D320 uygulamadan önce 20% DI su ile inceltilmelidir. D320'nin uygulanması, şirketinizin üretim ihtiyaçlarına bağlı olarak değişir. * Uygulama öncesi baskı yüzeyleri iyice kurutulmuş olmalıdır.