Sizler İçin Buradayız

Açıkhava Reklamcılık Sektöründe 5 yıl önce çıktığımız yolda sağlam ve emin adımlarla ilerliyoruz.. 1997’den beri Türkiye’nin lider Masterbatch üreticisi olan Vira Ticaretin bir iştiraki olarak kurulan ve Vira Grup içerisinde Vira Dijital Baskı Ürünleri olarak yoluna devam eden kuruluşumuz, çıkış noktası olan dijital baskı materyallerinin tedarikinin yanı sıra her geçen yıl ürün çeşitliliğini arttırarak sektörümüze farklı bir boyut kazandırıyor.

Link&görsel

Sadece dijital baskı ve tabela malzemeleri ile değil 2014 yılı içerisinde bünyemize katmış olduğumuz Twinjet Baskı makineleri ve tekstil makineleri ve uzman teknik servis kadromuz ile müşterilerimize sınırsız hizmet dünyasının kapılarını açıyoruz. Aynı zamanda Dijital tekstil baskı makineleri ile yeni bir yön kazanıyor, artık tekstil sektörünün de ihtiyaçlarına cevap veriyoruz..

Link&görsel

Gücümüzü sadece ürün kalitemiz, çeşitliliğimiz, hızlı ve güvenilir hizmet politikamızdan değil, müşterilerimizin bize duyduğu güvenden alıyoruz.. Dediğimiz gibi, biz sadece sıradan bir tedarikçi değil, aynı zamanda müşterilerinin çözüm ortağıyız.

İşimizi Tutkuyla Yapıyoruz

Belki de başarıya ulaşmanın birinci şartı bu. İşinizi gerçekten seviyorsanız kendinizi geliştirmenin yollarını da kolayca keşfediyorsunuz. Viradijital’in bütün kadrosu işte bu tutkuyla çalışıyor

Ürün Kalitemiz

Bünyemize kattığımız her ürünü deneyimlerimizle testlere tabi tutuyoruz. İşte bu yüzden bütün ürünlerimizde yıllardır kaliteden ödün vermiyoruz.

Ürün Çeşitliliği

Bir reklamcının ihtiyaç duyduğu her türlü materyali bünyemizde barındırıyoruz. Dolayısı ile müşterilerimize aradığı her şeyi bizde bulma fırsatı sunuyoruz. Üstelik aynı standartlarda..

Hizmet Kalitemiz ve Politikamız

Gerek ofis gerek saha kadromuzla ve tabii ki gülen yüzümüzle güvenilir, disiplinli ve programlı çalışıyoruz. Böylece işimizi aksatmıyor müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızla cevap veriyoruz. Yani işimizi şansa bırakmıyoruz..

Çözümcü Yaklaşım

Felsefemiz; bahaneleri ortadan kaldırmak, akılcı çözümler üretmek. Yaşanabilecek her türlü problemde müşterilerimize tam destek sağlıyor, onları yalnız bırakmıyoruz.